АГРОХІМІЧНИЙ АНАЛІЗ ГРУНТУ

АГРОХІМІЧНИЙ АНАЛІЗ ГРУНТУ

«Лабораторія СТАНДАРТ АГРО» - Хімічний аналіз грунту.

«Лабораторія СТАНДАРТ АГРО» – проводить хімічний аналіз грунту аналіз грунту на родючість; – екологічне обстеження земельної ділянки (при покупці, будівництві, виконання проектних робіт, введення об’єкта в експлуатацію); Ми проводимо дослідження грунту, грунту по всіх областях України: Київ, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Харків, Чернігів, Запоріжжя, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк та інші міста України.

«Лабораторія СТАНДАРТ АГРО» є партнером компанії UKRΛVIT

Замовити консультацію

Наші експерти допоможуть Вам:

Оцінити забрудненість грунту токсичними речовинами

Оцінити забрудненість грунту токсичними речовинами

Підвищити врожайність сільскогосподарських культур

Підвищити врожайність сільгоспкультур

Підібрати найбільш ефективні добрива для підвищення родючості грунту

Підібрати найбільш ефективні добрива для підвищення родючості грунту

Підібрати рослинні культури, які найкраще приживуться на Вашому полі

Підібрати рослинні культури, які найкраще приживуться на Вашому полі (ділянці)

Агрохімічний аналіз грунту на родючість

Максимальний

Повне дослідження
  • Рекомендується для підбору сільгосп культур, декоративних рослин для саду і дачі, включаючи багаторічні садові квіти, декоративні дерева та чагарники.
  • 30 показників
замовити

Базовий

Загальна оцінка
  • Макроелементи NPK +Загальна оцінка придатності грунту для вирощування сільськогосподарської культур. Строк виконання до 7 робочих днів
  • 8 показників
замовити
Агрохімічний паспорт земельної ділянки

Агрохімічний паспорт земельної ділянки

Агрохімічний паспорт

Однією з центральних ланок управління при використанні і охороні земель є відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які виникають в тому числі з-за погіршення якості угідь.

Адже сьогодні майже не контролюється якість ґрунтів. Окремі орендарі, користуючись цим, виснажують землю – не вносять добрива, не проводять сівозмін. Орендодавці рідко контролюють якість власної землі за час користування ним орендарем, не вносять відповідні вимоги до договорів оренди. Навіщо ж тоді витрачатися і на агрохімічний паспорт.

При цьому швидше за все, передаючи землю орендарю, обмовляється умова, що земля повернутися після оренди, повинна не в гіршому стані. Саме агрохімічний паспорт і є єдиним способом оцінити якість ґрунтового покриву до передачі і при поверненні земельної ділянки з оренди.

Тому що комплекс показників ґрунтового покриву, тобто вміст гумусу, мікроелементів, водно-фізичних властивостей елементів живлення, токсичних компонентів (залишків пестицидів, важких металів і т.д.) можна встановити лише на основі лабораторного аналізу грунту, який є основою агрохімічного паспорта земельної ділянки (поля).

На жаль, більшість людей поки сприймає агрохімічний паспорт, як чергову дозвільний папірець.

Але для справжнього господаря агрохімічний паспорт – це його гарантія перед орендодавцями (власниками паїв). Забезпечуючи відповідний баланс елементів живлення в грунті, застосовуючи сучасні грунтозахисні технології і витрачаючи на це ресурси, орендар, з урахуванням даних агрохімічного паспорта, планує ефективне їх розподілу, отримує прибуток і при періодичному контролі – підтвердження належного поводження з ввіреній йому громадянами власністю.

Крім того, агрохімічний паспорт – документ державного зразка, який має цивільно-правові властивості і може використовуватися в позовної практиці.

З відкриттям ринку земель сільськогосподарського призначення – агрохімічний паспорт буде надійною і вимірюваної основою для укладення іпотечних угод, страхового забезпечення та відшкодування збитків, отримання кредитів тощо. Крім того, в разі техногенних катастроф, надзвичайних ситуацій, що супроводжуються забрудненнями земель або невмілого застосування засобів хімічного захисту рослин, що призвело до забруднення або погіршення стану ґрунтового покриву, саме наявність агрохімічного паспорта поля (земельної ділянки) дозволить залучити до відповідальності винуватця або навпаки – вам уникнути такої відповідальності.

Замовити агрохімічний паспорт земельної ділянки

«Лабораторія СТАНДАРТ АГРО» – пропонує Вам послуги з виготовлення агрохімічного паспорта земельної ділянки.

Екологічний аналіз грунту на забруднювачі

Максимальний

Глибокий аналіз
  • Більш глибокий аналіз включає дослідження радіаційного фону ділянки. Рекомендується для дитячих та освітніх установ, майданчиків відпочинку, земельних ділянок.
замовити

Базовий

Експрес перевірка
  • Експрес перевірка забрудненості ґрунту на ділянці. Рекомендується для ігрових, спортивних і дитячих майданчиків, майданчиків відпочинку, особистих земельних ділянок.
замовити

Поширені запитання F.A.Q.

Як правильно відібрати проби для дослідження?

Відбір проб грунту для аналізу може призвести наш фахівець. Вартість виїзду залежить від розташування об’єкта.

Також відбір проби можна провести самостійно методом “конверта”. Для цього потрібно:

• відібрати зразки грунту вагою від 0,1 до 0,5 кг з чотирьох точок по кутах і однією в центрі земельної ділянки (глибина 10-20 см);
• подрібнити і ретельно перемішати грунт з усіх 5 проб;
• упакувати близько 1 кг змішаної проби грунту в поліетиленовий мішечок і прикласти пояснювальний текст (П.І.Б., адреса, глибину взяття зразків, номер розрізу і час відбору проби);
• зв’язатися з нашим менеджером;
• доставити грунт в «Лабораторію СТАНДАРТ АГРО»:

– Новою Поштою за адресою (пересилання за рахунок відправника);
– Самостійно, в нашу лабораторію;

Відбір проб грунту для аналізу на Вологість проводиться тільки нашим експертом з виїздом до Вас на об’єкт.

Навіщо потрібно перевіряти якість грунту (грунту)?

Всім відомо, що грунт є своєрідним фільтром, крізь який з водою і пилом проходять всілякі органічні і неорганічні речовини. Звичайно, не всі вони несуть в собі небезпеку. Однак, вибираючи ділянку землі під дачне будівництво, ми не можемо “на око” визначити його благополучность з точки зору екології. Не рідкісні випадки, коли здоров’я людини погіршується без видимих ​​на те причин. Справа в тому, що такі забруднювачі, як важкі метали, нітрати і пестициди мають властивості накопичуватися в організмі. Як правило, пестициди і нітрати в особливо небезпечних кількостях містяться на земельних ділянках, які з’явилися в результаті поділу колишніх колгоспних полів. Так само джерелами хімічного забруднення грунту можуть бути близько проходять дороги і автомагістралі, промислові підприємства, сміттєві звалища. Тому, перш ніж купувати ділянку або будувати заміський будинок ми настійно рекомендуємо проводити розширені хімічні та мікробіологічні дослідження грунтів і грунтових вод.

Перевірка якості грунтів також допоможе правильно оцінити придатність землі для ведення сільського господарства, визначить кислотність грунту, вміст фосфору, калію, азоту і гумінових речовин.

Результати агрохімічних досліджень грунтів підкажуть у виборі і дозуванні необхідних добрив, що позитивно відіб’ється на врожайності сільськогосподарських культур.

Чому рекомендації по удобрення замовляються окремо від аналізу?

Часто наші замовники розробляють схему добрива самостійно. Тому ця послуга надається окремо. Якщо Вас цікавить схема внесення добрив і консультація досвідченого агрохіміка, Ви можете замовити це додатково.

Чи можна робити аналіз після внесення добрив?

Бажано робити аналіз до внесення добрив, тому що так Ви зможете істотно заощадити на добривах. Але якщо вже внесли, то аналіз можна робити не раніше ніж через 3 тижні після внесення мінеральних добрив і 6 тижнів після органічних.

У Вас є питання?
Вам потрібна консультація?

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ